Aktuálně

Koncert AC/DC zamotá s nedělní dopravou v okolí Letňan a blízkého letiště

20. 5. 2016 acdc tit

V neděli 22. května 2016 bude z důvodu zajištění bezpečnosti silničního provozu i návštěvníků koncertu skupiny AC/DC na Letišti Letňany omezen provoz na některých komunikacích v okolí letiště. Dopravní opatření budou platit od 7 do 24 hodin.

Pro veškerý provoz, včetně autobusů MHD, bude uzavřena komunikace Beladova. Informace o dočasném přemístění autobusových zastávek je na webu Dopravního podniku hl. m. Prahy najdete ZDE .

Komunikace – Toužimská, Hůlkova, Beranových, Kopřivnická, Ašská, Kramolínská, Křivoklátská, Jilemnická, Semillská, Dětenická, Vrchlabská, Slováčkova a Žacléřská – budou rovněž uzavřeny – s výjimkou pro vozidla městské hromadné dopravy, Integrovaného záchranného systému a rezidentů.

Pořadatel, LIVE NATION CZECH REPUBLIC, s.r.o., doporučuje návštěvníkům koncertu využít MHD – metro, které bude v době před koncertem i po koncertu posíleno. Parkování nebude k dispozici, návštěvníky koncertu skupiny AC/DC pořadatelé žádají, aby k přepravě využili linku metra C s výstupem ve stanici Letňany a po ukončení koncertu opět shodnou přepravu metrem, jehož provoz bude od 14:00 do 20:00 a od 22:30 do 24:00 hodin VÝRAZNĚ posílen. Pro přepravu z východní části Prahy můžete rovněž využít posílenou autobusovou linku 195 v trase Skalka – Vysočanská – Letňany.

Zdroj: MHMP

Mapa_ACDC_2016.indd